Apollo heren sokken 3-paar zwart
€ 6,95
- Op werkdagen voor 16:00 besteld? Dezelfde dag verzonden
- Gratis verzending vanaf 50,-
- Voor 16:00u besteld, dezelfde werkdag verzonden
- Niet goed = geld terug
- Heb je een vraag? Bel ons gerust op 013-5905537
Apollo 3-Pack Herensokken
Met dit voordeelpack van Apollo ben je weer helemaal voorzien! De set bevat drie paar effen sokken, gemaakt van fijn, ademend katoen voor een zacht en comfortabel gevoel. Dankzij de platte teennaden zijn de sokken vrijwel naadloos, wat zorgt voor extra draagcomfort.
De toevoeging van polyester en elastaan zorgt ervoor dat de sokken goed in model blijven en een perfecte pasvorm behouden, ook na meerdere wasbeurten. Verkrijgbaar in diverse kleuren.
Productspecificaties:
-
Inhoud: 3 paar sokken
-
Verkrijgbaar in: zwart, beige, grijs, antraciet, lichtgrijs, en blauw
-
Stofsamenstelling: 80% katoen, 15% polyester, 5% elastaan
-
Zachte, ademende kwaliteit
-
Platte teennaden voor extra comfort
-
Goede pasvorm en vormvast
-
Geschikt voor dagelijks gebruik
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Modal-katoen mix |
| Schoenmaat: | 41, 42, 43, 44, 45 |
Apollo sokken zijn modieuze herensokken met een aantrekkelijke prijs. De comfortabele sokken hebben een uitstekende prijs-kwaliteit verhouding en zien er ook nog eens hartstikke trendy uit. Want naast de uni-kleuren vind je bij Dimenno ook Apollo sokken met stijlvolle motieven.